Експерт: «Якихось метаморфоз у грі «Динамо» можна чекати тільки з наступного чемпіонату»

Динамо Київ 29 Квітня, 14:21
Півзахисник «Металіста» 1980-90-х років Ігор Якубовський прокоментував черговий провал «Динамо».

Півзахисник «Металіста» 1980-90-х років Ігор Якубовський прокоментував черговий провал «Динамо».

- Ви прогнозували, що в поєдинку донецького «Металурга» з «Динамо» буде зафіксована нічия. Виходить, заздалегідь припускали, які труднощі чекають столичну команду...

- Чомусь навіть не сумнівався в тому, що киянам доведеться важкувато в матчі з командою Сергія Ташуєва. Проте, більше схилявся до того, що в цій зустрічі не буде виявлено переможця. Що ж, переміг сильніший - як би там не було, а «Металург» все ж виглядав дещо симпатичніше.

- Чого, на ваш погляд, не вистачає нинішньому «Динамо»?

- Складно однозначно відповісти на ваше запитання, але те що чогось не вистачає - факт. Столична команда тільки на останніх хвилинах вирвала перемогу в матчі з «Ворсклою», ледь врятувалася з «Чорноморцем», програла «Металургу»... Видно, Сергію Реброву дуже важко щось поміняти. Мені здається, якихось метаморфоз у грі «Динамо» можна чекати тільки з наступного чемпіонату. Головне - зробити правильні висновки після провального сезону, -

цитує Якубовського

sport-express.ua

.