Заслужений тренер України в інтерв'ю для matchday.com.ua поділився думкою про проблеми в київському «Динамо».
«Невдалі результати киян пояснюються сумою факторів, складно виділити якийсь один. Але очевидно те, що багато футболістів цієї команди втратили будь-яку мотивацію і дограють турнір абияк, напевно, тримаючи в думках чемпіонат світу чи щось ще».
«Вони не дорожать честю клубу, не розуміють, що для «Динамо» знаходитися на четвертому місці - катастрофа, і це пляма на історії команди», -
сказав Кузнєцов.