На неофіційному сайті ФК «Дніпро» з'явилася інформація про те, що Хуанде Рамос не дуже хоче продовжувати роботу в Україні.
«Хуанде Рамос практично завоював з «Дніпром» путівку в Лігу Чемпіонів, проте до сих пір не отримав сигналу від керівництва клубу, що іспанцеві буде запропоновано провести переговори про новий контракт. Однак, сам наставник Дніпра, через події в Україні, немає сильного бажання працювати далі в нашій країні.» -
Повідомляється на сайті.