Як повідомляє dynamo.kiev.ua, київське «Динамо» в рамках підготовки до півфінального матчу Кубка України проти одеського «Чорноморця» має намір зіграти проти «Динамо-2».
Оскільки в майбутній вікенд кияни не беруть участь в матчах Прем'єр-ліги через зняття «Арсеналу» з турніру, було прийнято рішення підтримати ігровий тонус напередодні кубкового матчу, який відбудеться в наступну середу.
Зустріч з «Динамо-2» запланована на 2 травня і відбудеться на базі столичного клубу в Конча-Заспі. Матч пройде у форматі 4 тайми по 15 хвилин.