Екс-форвард київського «Динамо» Артем Мілевський переживає за гравців «Динамо» через черговий провальний сезон.
«Яке місце займе «Динамо»? Четверте. Я не уявляю, що у пацанів на душі», -
написав Мілевський у своєму Instagram
.© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
Екс-форвард київського «Динамо» Артем Мілевський переживає за гравців «Динамо» через черговий провальний сезон.
«Яке місце займе «Динамо»? Четверте. Я не уявляю, що у пацанів на душі», -
написав Мілевський у своєму Instagram
.