Триває продаж квитків на кубкову гру «Динамо» – «Чорноморець»

Динамо Київ 1 Травня, 09:29
Запрошуємо вболівальників «біло-синіх» та всіх шанувальників футболу придбати квитки на матч 1/2 фіналу Кубка України сезону 2013/2014 «Динамо» (Київ) – «Чорноморець» (Одеса), який відбудеться на НСК «Олімпійський» 7 травня, у середу, о 19:00.

Продаж перепусток проводиться в касах на Троїцькій площі, біля станції метро «Олімпійська».

Шанувальникам ФК «Динамо» (Київ) доступні квитки до паблік-сегменту (10, 20, 40, 60, 70, 80 та 100 гривень) та до бізнес-сегменту (250 та 300 гривень, із фуршетом у лаунж-зонах).

Каси НСК «Олімпійський» відкриті щодня з 10:00 до 19:00 (перерва з 13:00 до 14:00).

Довідки за телефоном +38 044 279-52-72.

Також квитки можна буде придбати на Онлайн-порталі ticketing.nsc-olimpiyskiy.com.ua.

Приходьте на НСК «Олімпійський»! Команді необхідна ваша підтримка!