Адмір Мехмеді: «Хотів би залишитися у «Фрайбурзі», якщо команда продовжить виступати в бундеслізі»

Динамо Київ 1 Травня, 09:35
Нападник київського «Динамо» Адмір Мехмеді, який проводить сезон в оренді у «Фрайбурзі», повідомив, що хотів би продовжити свою кар'єру в німецькому клубі.

Нападник київського «Динамо» Адмір Мехмеді, який проводить сезон в оренді у «Фрайбурзі», повідомив, що хотів би продовжити свою кар'єру в німецькому клубі.

«Інтерес з боку інших клубів присутній, але я відчуваю себе дуже комфортно і добре в «Фрайбурзі». Я хотів би залишитися тут, якщо команда залишиться у бундеслізі»,

- зазначив Мехмеді.

Нагадаємо, що у цьому сезоні в чемпіонаті Німеччини Мехмеді забив вже 12 голів.