- Коли я приєднався до «Динамо», відразу зрозумів, що це великий клуб. Команда постійно брала участь у кращих змаганнях при 100-тисячній підтримці під час домашніх матчів. Це щось неймовірне. «Динамо» було одним з кращих клубів в Європі в плані постановки тренувального процесу: це і апаратура, і аналіз, за допомогою яких готувалися і перша, і дублююча команди. Після 12-ти років у Києві я опинився в Англії, де команди не проробляють ту роботу, з якою щодня стикалися футболісти киян,
- цитує Балтачу Dynamo.kiev.ua.