Олексій Андронов: Я не проти Григорчука, але досвіду йому бракує

Динамо Київ 1 Травня, 11:04
Відомий коментатор та журналіст Олексій Андронов висловив свою думку з приводу того, кого саме він бачить в ролі головного тренера київського «Динамо».

Відомий російський коментатор та журналіст Олексій Андронов, у своїй конференції на rsport.ru, висловив свою думку з приводу того, кого саме він бачить в ролі головного тренера київського «Динамо».

- Які перспективи у Реброва, як тренера? Хто можливий кандидат на пост тренера Динамо Київ?



- Перспективи Реброва залежать від кінцівки сезону. Можливо, він і буде найкращим кандидатом, оскільки іноземця в Київ привезти зараз буде непросто.

- Про який шанси і про які надії можна говорити про Реброва як про головного тренера, якщо він і так проводив тренування і відпрацьовував стандарти в Динамо ще при Блохіні .... (всі ми знаємо які бездарні були стандарти в цьому сезоні).



- Його функції були не тільки в цьому. А про його ідеї при стандартах мені ще Сьомін розповідав і робив це захоплено. Так що подивимося.

- Аргументуйте Вашу точку зору. Чому Грозний більше підходить ДК на Вашу думку?



- Не «більше», а «більше, ніж Григорчук». Тому що він досвідченіший, і його погляд на футбол точно підходить Динамо. Григорчуку ще багато доводити ....

- Чому ви проти Григорчука, як можливого тренера Динамо? Він у 2 матчах повністю переграв Динамо ...



- Я не проти. Я вважаю - рано. Досвіду не вистачить.

- На Вашу думку, Томас Тухель - це кращий варіант для киян? Думаєте він зможе вивести «Динамо» на колишній рівень?



- Це цікавий і хороший варіант. А чи кращий? Цього не знає ніхто ....

- Що можете сказати про Мілевського? Чи є шанси у Артема хоч десь ще заграти або про Мілевського як про футболіста можна вже забути?



- По-моєму, якщо тільки на першість лазні.

- Що зараз краще робити Маркевичу? Прийняти пропозицію наприклад від Дніпра або перечекати ці смутні часи і повернутися в збірну після Фоменко? Все-таки один з кращих і найдосвідченіших тренерів країни зараз з дітворою нісенітницею страждає.
- А що, є пропозиція від Дніпра? Або йому гарантована збірна? Якесь трохи дивне питання у вас. Що краще? Що йому здається краще, те і треба робити ....