Олександр Грановський: «В «Динамо» все набагато складніше, ніж здається»

Динамо Київ 1 Травня, 15:43
Колишній захисник збірної України Олександр Грановський поділився своїми очікуваннями від матчу 1/2 фіналу Кубка України між київським «Динамо» та одеським «Чорноморцем», який відбудеться в найближчу середу в столиці.

«Думаю, ніхто не буде сперечатися з тим, що «Чорноморець» зараз на підйомі. І можу сказати, що в Одесі у зв'язку з цим справжній футбольний бум - все місто переживає і вболіває за команду.

Природно, вболівальники «Чорноморця» сподіваються на перемогу команди в матчі з «Динамо», тому що для цього є підстави: команда Григорчука на ходу, зловила впевненість у власних силах, показує хороший футбол і в обороні, і в атаці. При цьому, наскільки я розумію, і колектив в «Чорноморці» підібрався дуже непоганий.

Крім того, треба розуміти, що зараз київське «Динамо» - це вже зовсім не та команда, яку потрібно боятися, як це було раніше. І не думаю, що кияни зможуть перетворити свою гру за той короткий час, протягом якого біля керма команди знаходиться Сергій Ребров. Думаю, що в «Динамо» все набагато складніше, ніж здається. Так що чогось особливого від динамівців зараз очікувати немає сенсу. Мені так здається. Тому, вважаю, «Чорноморцю» потрібно перемагати «Динамо» і виходити у фінал. Що стосується прогнозу, то, мабуть, поставлю на 2:1 на користь одеситів.

Корінь проблем у грі «Динамо»? Моя особиста думка: у цій команді зібрано дуже багато зірок. Коли на одне місце у складі претендує відразу три футболісти, це не можна назвати сприятливою ситуацією для такого клубу, як київське «Динамо». Адже в команді величезна кількість гравців збірної своїх країн: когось не поставиш в склад - він відразу образиться. Що і відбувається. Ленс, Мбокані Аруна - це, в принципі, однакові футболісти, всі вони коштують великих грошей, всі вони хочуть грати в своїх збірних. Мені здається, саме в цьому знаходиться корінь зла: футболісти однієї команди ніяк не можу розібратися між собою»,

- сказав Грановський.