Копа Америка вперше пройде в Південній Америці

Світовий футбол 1 Травня, 18:35
Копа Америка вперше пройде за межами Південної Америки в 2016 році, коли господарем турніру стануть Сполучені Штати Америки.

Про це заявив на спільній прес-конференції в Маямі представник конфедерації Південної Америки - КОНМЕБОЛ і Північної та Центральної Америки - КОНКАКАФ.

З нагоди 100-річчя заснування КОНМЕБОЛ вирішив, що Кубок Америки пройде в Сполучених Штатах з 3 по 26 червня паралельно чемпіонату Європи з футболу у Франції у 2016 році.