У своїй конференції на matchday.com.ua Артем Франков відповів на запитання щодо заборони вболівальникам «Шахтаря» виконувати відомий хіт про російського президента.
«Палкін натякає - та кричіть собі про Путіна, але без мату! А йому у відповідь - ні, ти нас позбавляєш такого чудового, дотепного й оригінального слогану
(насправді, Металіст придумав його especially for Суркіс і досить довго вживав, а тут гірший ворог намалювався на горизонті)
. Як на мене, конфлікт не вартий виїденого яйця, тим більше Палкін дуже добре зауважив - якщо вас нічого не бентежить в цьому скандуванні і воно є всього лише вільне волевиявлення, то чому ж ви вирізаєте його з ефіру?! Я не розумію, що заважає придумати щось нітрохи не менш образливе, але не матірний текст...».«Ультрас щиро переконані
(і багато з ними згодні)
, що вони знайшли найефективнішу форму боротьби з Путіним і Росією. А тут Палкін зі своєю забороною і вимогою обзивати Путіна як-небудь літературніше...».