Артем Франков: «Та кричіть собі про Путіна»

Динамо Київ 1 Травня, 19:11
У своїй конференції на matchday.com.ua Артем Франков відповів на запитання щодо заборони вболівальникам «Шахтаря» виконувати відомий хіт про російського президента.

У своїй конференції на matchday.com.ua Артем Франков відповів на запитання щодо заборони вболівальникам «Шахтаря» виконувати відомий хіт про російського президента.

«Палкін натякає - та кричіть собі про Путіна, але без мату! А йому у відповідь - ні, ти нас позбавляєш такого чудового, дотепного й оригінального слогану

(насправді, Металіст придумав його especially for Суркіс і досить довго вживав, а тут гірший ворог намалювався на горизонті)

. Як на мене, конфлікт не вартий виїденого яйця, тим більше Палкін дуже добре зауважив - якщо вас нічого не бентежить в цьому скандуванні і воно є всього лише вільне волевиявлення, то чому ж ви вирізаєте його з ефіру?! Я не розумію, що заважає придумати щось нітрохи не менш образливе, але не матірний текст...».

«Ультрас щиро переконані

(і багато з ними згодні)

, що вони знайшли найефективнішу форму боротьби з Путіним і Росією. А тут Палкін зі своєю забороною і вимогою обзивати Путіна як-небудь літературніше...».