«Сербії, Хорватії, Боснії нічого хвилюватися - до них легіонери і так не поїдуть, бо грошей у клубів немає. У самому по собі ліміті, як неприродній мірі, немає нічого хорошого. Він приймається виключно вимушено... А я вам інший варіант намалюю: якби не ліміт, ми б взагалі не дізналися, що є такі гравці, як Коноплянка, Ярмоленко, Ракицький! Я проти того, щоб занадто цяцькатись з українцями, але і підхід «киньте їх у воду, хай вчаться плавати» не дуже практичний. Вважаю, ми поки не готові скасувати ліміт»,
- пише Артем Франков у своїй конференції на MatchDay.