Вболівальники «Райо», домашньої команди, влаштували перформанс - перед зустріччю з «Атлетиком» у штрафний майданчик гостей полетіли конфеті і туалетний папір.
Рішенням головного арбітра зустрічі було прийнято міру відкласти зустріч на 10 хвилин, поки стюарди прибирали паперові вироби.