- Було важко грати, тому що «Шахтар» добре контролює м'яч. У нас було завдання - стримувати позиційні атаки. У першому таймі щось виходило.
- Що сталося в епізоді з вашим падінням у штрафному?
- Я, якщо чесно, не пам'ятаю вже. Там було два таких моменти, коли я падав. Швидше за все, пенальті не було.
- Що допомогло забити гол донецькій команді?
- Слава Чурко зробив ювелірну передачу, влучив мені прямо в голову. Залишалося тільки направити м'яч.
- Чи залишилося у «Іллічівця» щось в «бензобаку» для «Динамо»?
- Звичайно. З такими командами, як «Шахтар» і «Динамо», потрібно грати і отримувати задоволення від футболу. Це українські гранди. На ці ігри у нас запас сил є,
- заявив в ефірі «Футбол LIVE» Тотовицький.