Півзахисник «Іллічівця»: «Від матчів з «Шахтарем» і «Динамо» потрібно отримувати задоволення»

Динамо Київ 3 Травня, 09:06
Футболіст «Іллічівця» Андрій Тотовицький про матч з «Шахтарем» (1:3):

- Було важко грати, тому що «Шахтар» добре контролює м'яч. У нас було завдання - стримувати позиційні атаки. У першому таймі щось виходило.

- Що сталося в епізоді з вашим падінням у штрафному?

- Я, якщо чесно, не пам'ятаю вже. Там було два таких моменти, коли я падав. Швидше за все, пенальті не було.

- Що допомогло забити гол донецькій команді?

- Слава Чурко зробив ювелірну передачу, влучив мені прямо в голову. Залишалося тільки направити м'яч.

- Чи залишилося у «Іллічівця» щось в «бензобаку» для «Динамо»?

- Звичайно. З такими командами, як «Шахтар» і «Динамо», потрібно грати і отримувати задоволення від футболу. Це українські гранди. На ці ігри у нас запас сил є,

- заявив в ефірі «Футбол LIVE» Тотовицький.