«Динамо» прибуло в Донецьк у складі 18-ти футболістів

Динамо Київ 4 Серпня, 06:36
Вчора ввечері київське «Динамо» прибуло до Донецька, на сьогоднішній матч 4-го туру чемпіонату України з місцевим «Шахтарем». Всього у складі делегації столичного клубу - 18 футболістів, які й складуть заявку на майбутній поєдинок, інформує офіційний сайт «Динамо».
Вчора ввечері київське «Динамо» прибуло до Донецька, на сьогоднішній матч 4-го туру чемпіонату України з місцевим «Шахтарем». Всього у складі делегації столичного клубу - 18 футболістів, які й складуть заявку на майбутній поєдинок, інформує офіційний сайт «Динамо».



Воротарі: Олександр Шовковський, Максим Коваль;


Захисники: Євген Хачеріді, Даніло Сілва, Євген Селін, Бенуа Тремулінас, Александар Драгович;


Півзахисники: Лукман Аруна, Мігел Велозу, Олег Гусєв, Дуду, Роман Безус, Юнес Беланда, Сергій Сидорчук;


Нападники: Андрій Ярмоленко, Джермейн Ленс, Дьемерсі Мбокані, Браун Ідейє;


Сьогодні в планах динамівців прогулянка по центру міста, обід, відпочинок, установка на гру. матч «Шахтар» - «Динамо», нагадаємо, розпочнеться о 19:00.