Фанати «Металіста» повернулися до Харкова з Одеси

Футбол України 3 Травня, 13:13
У період найбільш запеклих протистоянь всі фанати харківського «Металіста» перебували на залізничному вокзалі.

«У деяких ЗМІ з'явилася інформація про те, що в числі винуватців трагедії в Одесі були вболівальники «Металіста».

Наш клуб офіційно заявляє, що в період найбільш запеклих протистоянь всі фанати «Металіста» вже перебували на оточеному вокзалі, перебуваючи в поїзді і на пероні. Раді повідомити, що всі п'ять сотень фанатів, які виїхали на фан-поїзді цілими і неушкодженими повернулися додому. Наш клуб категорично відкидає будь-які звинувачення в участі своїх уболівальників у заворушеннях.

«Металіст» був, є і буде поза політикою. І ми хотіли б попросити ЗМІ та вболівальників не піддаватися на провокації, яких так багато в цей час. Разом з тим, ми дуже жалкуємо про події в Одесі і співчуваємо сім'ям загиблих і поранених. І дуже сподіваємося, що в нашій країні якомога швидше запанує мир, а всі протистояння відбуватимуться виключно на футбольних полях і проходити в рамках Fair Play», -

повідомляє прес-служба ФК «Металіст»

.