За день до матчу, 3 травня, делегація «біло-синіх» на автобусі з Києва дісталася в Полтаву і розмістилася в місцевому готелі.
На поєдинок Олександр Хацкевич взяв 18 футболістів, а проти «Полтави» динамівці зіграють в гостьовій, синій формі.
По закінченні поєдинку, знову сівши у автобус, футболісти і тренерський штаб «Динамо-2» повернуться до столиці.
Зазначимо, що у неділю, 4 травня, у першій половині дня прогнозується ясна погода, а от ближче до вечора можливий дощ. Повітря прогріється до +20 градусів.