«Греміо» з Дуду зіграв внічию з «Сантосом»

Світовий футбол 4 Травня, 10:49
У неділю, 4 травня, в третьому турі бразильської Серії А «Сантос» у рідних стінах приймав «Греміо».

Колективи продемонстрували рівний футбол, хоча господарі все ж мали мінімальну перевагу у володінні м'ячем і за кількістю ударів по воротах. Незважаючи на це, голів вболівальники, що зібралися на трибунах стадіону «Віла Белміро» (20,120 глядачів), так і не побачили.

Динамівець Дуду (10 матчів, 3 голи), який виступає за «Греміо» на правах оренди, відіграв 88 хвилин, після чого був замінений на юного нападника Евертона.

Свій наступний матч «Греміо» проведе 11 травня в гостях проти «Шапекоенсе».