Тарас Михалик: «Пропустили абсолютно дурний гол»

Світовий футбол 4 Травня, 16:35
Після матчу 28 туру Чемпіонату Росії «Локомотив» - «Зеніт» - 1:1, захисник московського клубу Тарас Михалик прокоментував свій виступ.

«Зіграли непогано, боролися як могли. Шкода, що пропустили дурний гол. Але продовжили гнути свою лінію і заслужено зрівняли рахунок. Звичайно, зараз я не часто граю в центрі захисту, але все-таки в Києві провів чотири роки на цій позиції. Тому великих проблем не відчував - розповів Тарас кореспонденту «Спорт-Єкспрес»