- Мені здається, нічия в Одесі закономірна. Звичайно, багато в чому завдяки Безотосному. Думаю, ця нічия на руку «Динамо». Кияни відпочивали в цьому турі, але ж у середу їм з Одесою грати в Кубку. З точки зору «бронзи» віддам перевагу «Чорноморцю». У них найлегший графік - ігри з «Карпатами» і «Говерлою». А от з приводу другого рядка, я не люблю ворожити, але, звичайно ж, більше шансів тут у «Дніпра».
Віктор Леоненко: «Бронзу - «Чорноморцю»
Віктор Леоненко в ефірі програми «Великий футбол» прокоментував центральний матч 28-го туру чемпіонату України між «Чорноморцем» та «Металістом».