«Олімпік» вийшов в Прем`єр-Лігу!

Футбол України 4 Травня, 21:06
Визначився перший учасник Прем'єр-Ліги, якиий потрапляє туди з Ліги 1.

Визначився перший учасник Прем'єр-Ліги, якиий потрапляє туди з Ліги 1.

За чотири тури до фінішу Першої Ліги чемпіонату України донецький «Олімпік» достроково забронював собі місце в еліті українського футболу. Це стало можливим завдяки сьогоднішній перемозі «Зірки» в Алчевську над «Сталлю». Враховуючи перемогу підопічних Романа Санжара над «Нафтовиком», донецька команда збільшила відрив від «сталеварів» до дванадцяти очок.

Таким чином, в турах що залишилися до закінчення чемпіонату, «Сталь» теоретично може наздогнати за очками «Олімпік», але за рахунок того, що донеччани мають кращі результати в очних зустрічах і з алчевським колективом, і з «Олександрією», нижче другого місця вони вже ніяк не опустяться.

Відзначимо, що це перший вихід «Олімпіка» в еліту українського футболу. Нагадаємо, що «Олімпік» був заснований в 2001-му році. Перший час команда виступала в чемпіонаті Донецької області, а в сезоні 2004/2005 дебютувала серед професіоналів, стартувавши у другій лізі України.
У сезоні 2010/2011 донеччани стали переможцем першості України у другій лізі. У першому своєму сезоні в першій лізі «Олімпік» зайняв 12 місце, а через рік - 11-е. У поточному сезоні команда виступає вище всіляких похвал і, швидше за все, найближчим часом оформить чемпіонство. Відрив від найближчого переслідувача - ПФК «Олександрія» становить десять очок.