Екс-форвард київського «Динамо» Артем Мілевський на своїй сторінці в соціальній мережі І
nstagram
прокоментував можливість повернення в стан «біло-синіх».
«В «Динамо»? Дивно якось звучить. Великий тренер і «Динамо» втопив, а де ж його «я, я»? Щось не чутно. Дай Бог третіми бути», - пише Мілевський.