Мілевський про повернення в «Динамо»

Динамо Київ 5 Травня, 05:26
Екс-форвард київського «Динамо» Артем Мілевський на своїй сторінці в соціальній мережі Іnstagram прокоментував можливість повернення в стан «біло-синіх».

Екс-форвард київського «Динамо» Артем Мілевський на своїй сторінці в соціальній мережі І

nstagram

прокоментував можливість повернення в стан «біло-синіх».

«В «Динамо»? Дивно якось звучить. Великий тренер і «Динамо» втопив, а де ж його «я, я»? Щось не чутно. Дай Бог третіми бути», - пише Мілевський.