Ілля Близнюк: «Першій команді «Динамо» буде на кого звернути увагу»

Динамо Київ 5 Травня, 07:41
Головний тренер «Полтави» Ілля Близнюк, коментуючи перемогу своєї команди над київським «Динамо-2» (2:1) у вчорашньому матчі 26-го туру першої ліги, запевнив, що в «Динамо-2» підростає хороша зміна для основи киян.

«Результатом матчу я задоволений, а змістом гри - ні. Тут варто віддати належне команді суперника: у «Динамо-2» дуже хороші молоді футболісти. Думаю, якщо вони продовжать у такому темпі прогресувати і грати, то першій команді «Динамо» буде на кого звернути увагу. У підсумку, можна сказати, що результат зустрічі вирішили стандартні положення», - сказав Близнюк.