Нігерієць привів синів на базу київського клубу, де вони змогли поганяти м'яч на одному з тренувальних полів, а також сфотографуватися з гравцями команди,
- повідомляє «Динамо.in.ua».
«Кажуть, яблуко від яблуні недалеко падає», - написав Браун в коментарі до викладених в Instagram фотографій.