Центральний захисник київського «Динамо» і збірної Австрії Александар Драговіч під час літнього трансферного вікна може стати футболістом італійського «Наполі».
Про це заявив агент ФІФА Джанфранко Січетті.
«Мрія Рафаеля Бенітеса - привезти в Неаполь Шкртела і Аггера, але зараз це практично неможливо. Саме тому клуб звернув увагу на інших захисників: Гарая з «Бенфіки», Вермален з «Арсенала», Фаціо з «Севільї» і Матьє з «Валенсії». Хороші імена, але я не став би виключати можливість переходу в «Наполі» Нкулу з «Марселя» і Драгович з київського «Динамо», - заявив Січетті.