- Мені здається, нічия в Одесі закономірна. Звичайно, багато в чому завдяки Безотосному. Моменти були, гра була весела. Але мені сподобалося. Мені взагалі кінцівка чемпіонату подобається – сьогодні ось «Карпати» виграли. Все цікавіше і цікавіше стає. Думаю, ця нічия на руку «Динамо». Кияни відпочивали в цьому турі, але в середу їм з Одесою грати в Кубку. З точки зору «бронзи» віддам перевагу «Чорноморцю». У них найлегший графік - поєдинки з «Карпатами» і «Говерлою». З приводу другого місця, я не люблю ворожити, але, звичайно ж, більше шансів тут у «Дніпра»
- повідомляє shahta.org.