Відомий український коментатор на своїй конференції на MatchDay розповів про власні спостереження за поведінкою Олега Блохіна на посаді головного тренера київського «Динамо».
- Мені шкода,що він не зміг перебудуватись. На нього в Києві були дуже великі надії і це була б дуже гарна історія - приходить легенда клубу і рятує команду. З ним було дуже цікаво працювати. Він міг і посварити і пожартувати. Перед тим як робити сюжет про його відставку, я передивився можливо години три відео з його прес-конференцій. Спочатку він багато говорив: «Тир-пир-нашатир ми грати не будемо, у нам є швидкісні гравці», потім почав сварити гравців: «це київське Динамо, я не дозволю ходити пішки». Саме тоді вигнав Мілю. Після цього він почав сваритись з журналістами, ну а потім настав момент коли він готовий був відповідати на будь-які питання. Було видно, він розумів,що нічого змінити не може.