Президент «Севастополя» Красильников розповів каналу «Футбол 1» про чергове перенесення матчу з «Металістом».
«Велика ймовірність, що гра буде проведена в Києві на стадіоні «Динамо». Поки ведемо переговори. Ви ж в курсі, що Запоріжжя відмовило, так? Київське «Динамо» нам йде назустріч», -
цитує Красильнікова «Террикон».
Нагадаємо, матч 22 туру УПЛ між «Севастополем» і «Металістом» має відбутися 7 травня.