Сопко: Зараз мені не хотілося б опинитись на місці президента «Динамо»

Динамо Київ 6 Травня, 09:14
Футбольний експерт поділився своїми думками стосовно теперішніх проблем київського «Динамо».

- Клуб ніяк не може визначитися зі стратегією свого розвитку. Тренери змінюються часто. Кожен з них вимагає будувати вектор клубної політики у відповідності зі своїм баченням. Ігор Суркіс замість того, щоб грунтовно реформувати клуб, вибудувати довгострокову стратегію його розвитку, починаючи з дитячої школи і закінчуючи роботою з головною командою, зробив ставку на миттєвий успіх. Гроші вкладаються великі, а результат негативний. Така ж ситуація з призначенням головного тренера. Розмовами про «динамівський» дух і серце підміняються поняття кваліфікація і професіоналізм. У такій ситуації будь-який тренер приречений. Киянам необхідна повна перебудова,

- цитує Сопка «Газета по-українські».

- Але тренер потрібен вже зараз. Що зробить Суркіс: запросить кваліфікованого іноземця або довіриться вітчизняному фахівця?

- Я думаю, що це питання вже не залежить від Ігоря Михайловича. Ніхто не знає, що буде з нашою країною завтра. Якщо ситуація стабілізується, то поява іноземця цілком імовірна. Якщо ж конфлікт буде розвиватися за гіршим сценарієм, то можлива втеча з України всіх легіонерів і, як наслідок, падіння рівня всього українського футболу. Тоді у Суркіса просто не буде вибору - треба буде переходити на вітчизняних гравців і тренерів. У будь-якому разі, обмежитися просто призначенням головного тренера навряд чи вийде. Необхідна комплексна перебудова. У киян - важкі часи і, відверто кажучи, мені б зараз не хотілося опинитися на місці президента столичного клубу.