Президент ФІФА Йозеф Блаттер вважає, що для боротьби з расизмом потрібно посилити санкції відносно клубів аж до позбавлення очок і місця у вищому дивізіоні. - наводить слова Блаттера газета Marca.
«Мене злять прояви расизму у футболі. Думаю, що такі заходи, як дискваліфікація цілих стадіонів чи окремих трибун, не принесе бажаного ефекту.
Потрібно карати команди, чиї вболівальники відрізняються подібним чином. Потрібно позбавляти клуби очок, а за найбільш кричущі акції - місця в вищому дивізіоні. ФІФА рішуче засуджує будь-які форми дискримінації»,