«Ніякого секрету нема, просто ми дуже гарно налаштовуємось на кожен клуб. Не знаю чому, але з «Динамо» виходить грати чудово.» -
розповів Торніке
«Так, в останій грі чемпіонату нам не повезло. Гадаю, завтра ми будемо виглядати краще і нам повезе більше ніж в минулому турі.»
«Завтра у нас останній бій. Ми теж хочемо щось виграти. Подивимось, завтра все вирішиться» -
завершив Окріашвілі