Окріашвілі: «Завтра у нас останній бій. Ми теж хочемо щось виграти»

Динамо Київ 6 Травня, 17:00
Півзахисник одеського «Чорноморця» Торніке Окріашвілі в ефірі канала Футбол 1 розповів про завтрішній матч проти «Динамо» Київ.

«Ніякого секрету нема, просто ми дуже гарно налаштовуємось на кожен клуб. Не знаю чому, але з «Динамо» виходить грати чудово.» -

розповів Торніке

«Так, в останій грі чемпіонату нам не повезло. Гадаю, завтра ми будемо виглядати краще і нам повезе більше ніж в минулому турі.»

«Завтра у нас останній бій. Ми теж хочемо щось виграти. Подивимось, завтра все вирішиться» -

завершив Окріашвілі