Хвилина мовчання перед грою «Динамо» - «Чорноморець»

Динамо Київ 7 Травня, 10:21
Сьогодні перед початком півфінального матчу на Кубок України між київським «Динамо» і одеським «Чорноморцем»...

Сьогодні перед початком півфінального матчу на Кубок України між київським «Динамо» і одеським «Чорноморцем» всі присутні на НСК «Олімпійський» вшанують хвилиною мовчання пам'ять жертв подій, що відбулися в Одесі 2 травня.