Анатолій Попов: «Рішення про те, чи проводити матчі без глядачів, приймемо до кінця дня»

Футбол України 7 Травня, 10:44
Матчі, що залишились до кінця чемпіонату, можуть пройти без глядачів. З відповідним запитом до ФФУ звернулось Міністерство внутрішніх справ.

Про це, в бесіді з кореспондентом XSPORT розповів віце-президент ФФУ Анатолій Попов.

-До нас надійшов офіційний лист за підписом заступника міністра внутрішніх справ Сергія Ярового, яке ми зараз і розглядаємо. Природно, ми змушені реагувати з урахуванням рекомендацій міністерства. Зараз я проводжу засідання з генеральним директором Прем'єр -ліги Петром Івановим, президентом Професійної футбольної ліги Мелетієм Бальчосом. Ось ми втрьох проводимо нараду з цього питання і вирішуємо, яким чином нам вчинити і як мінімалізувати можливі негативні наслідки. Ми готуємо проект постанови, а потім наші відповідні колективні органи повинні прийняти остаточне рішення. Це - Дирекція Прем'єр- ліги і центральна рада ПФЛ. Зараз ми цим займаємося і, думаю, що до кінця дня ми повинні всі ці питання вирішити і винести остаточний вердикт –

розповів Попов.