Гецко: «Зараз «Динамо» та «Чорноморець» - однакові за рівнем команди»

Динамо Київ 7 Травня, 11:04
Відомий у минулому футболіст Іван Гецко в інтерв’ю «Футбол 24» поділився очікуваннями від сьогоднішнього матчу півфіналу Кубка України «Динамо» - «Чорноморець».

- Іване Михайловичу, в якої команди в цій парі більше шансів на перемогу?

- Однозначно, в цій парі нема фаворита. «Динамо», як ми бачимо, сьогодні нічим не вирізняється і «Чорноморець» за рівнем є такою ж командою. Шанси на успіх - 50 на 50. Головне, щоби судді не начудили. На жаль, в останніх турах були помилки арбітрів, які впливали на результат. А так, Роман Григорчук вміє грати проти «Динамо». Звісно, дуже б хотілося, щоб Сергій Ребров чимось здивував. Але у нього надто мало часу було для того, щоб щось змінити в діях команди. «Чорноморець» ж є бойовою одиницею, яка може дати бій будь-якому супернику. Думаю, усі розуміють, наскільки важливим є Кубок України для обох команд, тому буде дуже цікава гра.

- Сергій Ребров уже давно в тренерському штабі «Динамо», він всіх футболістів добре знає і не мав би потребувати багато часу для того, аби зробити висновки і щось виправити…

- Для того, щоби щось змінити, команді потрібно пройти хоча б двотижневі збори, на яких футболісти могли би щось нове відпрацювати. А так, Ребров йде тією ж колією, яку зробили Юрій Сьомін та Олег Блохін. Упродовж останніх років команда грала в конкретному стилі. І Реброву, щоби щось змінити, потрібен час. У нього ж є своє бачення футболу і воно відрізняється від того, яке мали його попередники. Аби футболісти зрозуміли Реброва, потрібен час.

- Ви про суддів просто так загадали чи маєте підозри, що вони симпатизуватимуть комусь із цієї пари?



- Не думаю, що тут хтось вдасться до підводних течій. Про суддів загадав через їхні помилки в останніх турів.

Розмовляв Гліб Ваколюк