Канал «Футбол 1» ділиться інсайдерською інформацією з ФФУ.
Якщо «Динамо» переможе «Чорноморець» в півфіналі, то фінальний поєдинок пройде в Полтаві, себто на нейтральному полі. Якщо виграє «Чорноморець», то гра з переможцем пари «Славутич» - «Шахтар» пройде на НСК «Олімпійський».
Офіційна інформація з цього приводу з'явиться сьогодні-завтра.