«Результат 4:0, напевно, багато про що говорить. Про нашу гру особливо-то і сказати нічого. Не все те, що ми планували, у нас вийшло показати, і я думаю, що сьогодні на полі переважно було «Динамо»
Знаєте, коли граєш і є хороший результат, то втома не особливо відчувається. У нас була серія непоганих ігор, був гарний настрій, а сьогодні... можна багато знайти причин: втома, психологія, ще щось. Потрібно все проаналізувати і йти далі. Гармаш? Добре зіграв, забив два голи. Напевно, ми недостатньо уважно зіграли в обороні, а «Динамо» якраз добре проаналізувало нашу гру і в якійсь мірі ввело плутанину в наші порядки, особливо в першому таймі, коли ми до кінця не розібралися. Не можу сказати, що «Динамо» сильно змінилося з часу матчу в Одесі, просто швидкі голи вплинули, вони відчули впевненість і надалі діяли більш впевнено і контролювали гру», - цитує Гая dynamo.kiev.ua