Звернення Олександра Денисова щодо проведення матчів без вболівальників на стадіонах

Динамо Київ 7 Травня, 21:59
Директор телеканалів «Футбол 1» та «Футбол 2» висловився щодо можливості проведення матчів в Україні, які залишились, при пустих трибунах

Директор телеканалів «Футбол 1» та «Футбол 2» висловився щодо звернення МВС, в якому ФФУ просять провести матчі, які залишились, при пустих трибунах.

«У контексті ініціатив МВС, що матчі повинні проводиться при порожніх трибунах і в денний (робочий) час. Ми, як правовласники фіналу Кубку України, будемо домагатися від ФФУ і МВС зваженого рішення, при якому, з урахуванням порожніх трибун, у вболівальників має бути можливість нормально, в прямому ефірі, подивитися фінал «Шахтар» - «Динамо» у зручний для перегляду час. Як варіант 20:00.»

, - написав Денисов на своїй сторінці у Facebook