Я скажу так: ФК «Севастополь» був, є і буде. Він існуватиме, грати і тренуватиметься. Ми не зробимо жодного кроку проти того, щоб завдати клубу якісь збитки. Ми зробимо все, щоб були задоволені наші вболівальники, щоб севастопольський футбол не поніс збитків.
- Будете грати в українській чи російській лізі?
- Цього ніхто не знає. Не хотів би зараз відповідати на це питання, бо воно дуже складне.
- Інформація про те, що ви обміняєтесь клубами з Сергієм Курченко - реальна?
- Розумієте, я навіть не хочу відповідати на всяку маячню. Це не має жодного відношення до реальності. Намагатимусь приїхати на домашній матч з «Говерлою». У мене немає жодних обмежень, це тільки політична декларація. Обмежень на в'їзд до Криму і Севастополя немає.