Харківські ультрас заспівали «Севастополю» хіт про Путіна, а кияни влаштували патріотичну перекличку

Динамо Київ 8 Травня, 06:27
На матчах 7 травня в Києві було не тільки що подивитися, а й що послухати. На трибунах продовжують згадувати Путіна «незлим, тихим словом».

На матчах 7 травня в Києві було не тільки що подивитися, а й що послухати. На трибунах продовжують згадувати Путіна «незлим, тихим словом».

Футбольні ультрас країни продовжують активно виявляти свою громадянську позицію. Кореспонденти ТСН відзняли ексклюзивне відео з трибун київських стадіонів, на яких у середу відбулися два матчі.

На грі чемпіонату між «Севастополем» і «Металістом» харків'яни-автори популярної пісеньки про Путіна вкотре виконали її з гостьового сектору. Матч у Севастополі між цими командами був заборонений, тому гру довелося провадити на нейтральному полі стадіону «Динамо» ім. Валерія Лобановського в Києві. Кількома годинами пізніше той самий хіт лунав уже на НСК «Олімпійський», де у півфіналі Кубку України зійшлися столичне «Динамо» та одеський «Чорноморець». Пісню співали ледве не всім стадіоном, із гостьовим сектором включно. Також поміж київськими та одеськими фанатами відбулися патріотичні переклички «Слава Україні!» - «Героям слава!» та «Слава нації!» - «Смерть ворогам!». Після матчу на стадіоні лунала пісня «Воїни світла». Характерно, що жодних образливих вигуків на адресу одне одного вболівальники собі не дозволяли. А поза межами стадіонів не відбулося жодних суточок, попри те, що ультрас «Металіста» та особливо «Чорноморця» є ворогами для фанатів «Динамо». Між активними прихильниками клубів досі діє всеукраїнське перемир'я, оголошене ще взимку під час участі ультрас у народному спротиві на Майдані. Жодного випадку порушення цього перемир'я навіть між найзапеклішими ворогами зафіксовано не було.