Святослав Сирота: «Ребров показав різницю між ним і Блохіним. Між грою та муками»

Динамо Київ 8 Травня, 07:26
Колишній президент української ПФЛ Святослав» на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook прокоментував вчорашній матч півфіналу Кубку України «Динамо» - «Чорноморець».

Колишній президент української ПФЛ Святослав Сирота

на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook прокоментував вчорашній матч півфіналу Кубку України «Динамо» - «Чорноморець».

«4-й гол – це «Динамо"-86! А в цілому, Ребров поки показав різницю між ним і Блохіним. Між грою та муками. Не знаю, як складеться далі, але впевнений, що в сезоні 2014/15 головним тренером буде Ребров. Поки він це виправдав і заслужив.

Всього трохи днів минуло, як будь-яка команда для киян вважалася серйозним суперником. Сьогодні ж вперше «Динамо» було схоже на справжнє « Динамо». Ребров може і не виграти прямо зараз у «Шахтаря», але стиль і малюнок гри, самовіддача, і все інше просто порадували. «Динамо» виглядало, як «Динамо» з великої літери, а не просто «дінамішко».