Олексій Герасименко: «Гра була до гола»

Динамо Київ 8 Травня, 08:04
Наставник динамівської команди U-19 оцінив гру та дії своїх підопічних у матчі з «Шахтарем» (0:1):

- Вважаю, це була хороша гра рівних суперників. Я б сказав, нічийна гра. У нас було 3-4 хороших моменти, і у «Шахтаря». Але індивідуальна помилка призвела до пропущеного м'яча. Потрібно рухатися далі. І нам, і, думаю, глядачам, гра з обох сторін сподобалася.

- Чи потрібно робити поправку на вітер, здалося, було важкувато приборкати м'яч...

- Ні, не потрібно робити поправок ні на вітер, ні на дощ, ні на що-небудь ще. Умови для всіх рівні, все інше - відмовки. Потрібно було реалізовувати свої моменти і не дозволяти організовувати контратаки у свої ворота. Було два-три таких випадки, в результаті чого ми отримали один гол.

- «Шахтар» - принциповий суперник для «Динамо», чи відчувалася напруга?

- Не сказав би, що напруга. Була висока щільність в середині поля: і ми суперника накривали, і вони - нас. Через це траплялися неточні передачі. А в цілому, вважаю, команди показали дуже якісний футбол. «Шахтар» контролює м'яч, ми накриваємо і вибігаємо в атаки. Словом, гра вийшла гарна.

- Чи не було у вас почуття, що хто першим заб'є, той і переможе?

- Так, швидше за все, гра і була до гола. Вийшло так, що пропустили ми. У Донецьку хороша команда, яка грала в Лізі чемпіонів, де вони дійшли до чвертьфіналу. Хлопці, в основному, 1995-1996 рр.н, у нас троє грали 1997 р.н. Це не відмовки, а констатація факту. «Гірники» набралися досвіду ігор на такому високому рівні. Нам також потрібно прагнути грати в Лізі чемпіонів, це багато чого дає. Ці міжнародні ігри допомагають у розвитку та якості гри команди. Ви самі могли переконатися, що «Шахтар» виглядає дуже гідно.