Захисник київського «Динамо» на своїй сторінці в соціальній мережі facebook радіє виходу в фінал Кубка України.
Гравець столичного клубу виставив фото з вчорашнього матчу та підписав його: «Ми зробили це! Ми вийшли у фінал Кубка».
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
Захисник київського «Динамо» на своїй сторінці в соціальній мережі facebook радіє виходу в фінал Кубка України.
Гравець столичного клубу виставив фото з вчорашнього матчу та підписав його: «Ми зробили це! Ми вийшли у фінал Кубка».