Щоб щось створювати, треба спочатку з оборони вийти

Динамо Київ 8 Травня, 12:54
Гравці «Чорноморця» дали свій коментар після півфінального матчу з «Динамо».

«Динамо» завжди добре грає вдома, забило в першому таймі два, можна сказати, швидкі голи, створили ще моменти. А ми свої не реалізували. Ну а далі вони ловили нас на контратаках. По гарячих слідах більше важко сказати, подробиці, я думаю, ми побачимо на розборі.

Втома? Я думаю, якщо програємо 4:0, то, може бути, такий фактор і присутній, але знову ж - гра могла скластися по-іншому, якби ми забили свої голи», -

цитує півзахисника одеського «Чорноморця» Володимира Аржанова dynamo.kiev.ua

.

Нападник одеського «Чорноморця» Олексій Антонов також був небагатослівним:

«Для того, щоб щось створювати, треба спочатку з оборони вийти, а ми особливо в атаку не виходили, як якісь комбінації можуть вийти? «Динамо»? Не знаю, чесно, я їх гру не аналізую. Тепер будемо намагатися якомога більше набрати очок у чемпіонаті».