Артем Франков: «Футбол без глядачів - лайно!»

Динамо Київ 8 Травня, 16:36
Головний редактор журналу «Футбол» емоційно відреагував на повідомлення про те, що фінал Кубка України відбудеться без глядачів.

«Нове мудре рішення ФФУ: тур без глядачів, фінал Кубку також без глядачів, так що не важливо, де він відбудеться» - написав Франков.

«Ну якого біса!!! 15-те травня, де у нас запланована війна? Футбол без глядачів - лайно. Зрозуміти та прийняти можна, але...» - підсумував Артем

Також він навів ще декілька аргументів