Ігор Циганик: «Браво Федерація! І шапку до землі!!!»

Динамо Київ 8 Травня, 19:05
Ведучий програми «Профутбол» Ігор Циганик у своєму «Твіттері» негативно висказався щодо проведення Фіналу Кубку без глядачів.

Ведучий програми «Профутбол» Ігор Циганик у своєму «Твіттері» негативно висловився щодо проведення Фіналу Кубку без глядачів.

«Фінал Кубка без глядачів! Браво Федерація! (і шапку до землі!!!) Тепер його можна провести і на базі в «Кірша»!!! Буде абсолютно безпечно!!».