Ведучий програми «Профутбол» Ігор Циганик у своєму «Твіттері» негативно висловився щодо проведення Фіналу Кубку без глядачів.
«Фінал Кубка без глядачів! Браво Федерація! (і шапку до землі!!!) Тепер його можна провести і на базі в «Кірша»!!! Буде абсолютно безпечно!!».