«Говерла» все ж таки зіграє із «Севастополем»

Футбол України 8 Травня, 19:24
Як повідомляє інформаційний портал УНН, генеральний директор ФК «Говерла» Іван Шіц назвав «повною маячнею» інформацію про те, що закарпатський клуб відмовився проводити гру з командою «Севастополь».

Як повідомляє інформаційний портал УНН, генеральний директор ФК «Говерла» Іван Шіц назвав «повною маячнею» інформацію про те, що закарпатський клуб відмовився проводити гру з командою «Севастополь».

«Як ФК «Говерла» може відмінити зустріч? Таке рішення може прийматися тільки на вищому рівні, тобто Прем’єр-лігою, якій ми підпорядковуємося, а також виконкомом Федерації футболу України. Ця вся інформація є повною маячнею», -

запевнив генеральний директор клубу

.

Він відмовився коментувати фінансові справи «Говерли» і зазначив, що ситуація з фінансуванням у клубі «така сама, як і в інших українських команд».