На українсько-білоруському кордоні в районі Волинській області фанати футбольного клубу «Динамо» (Брест) намалювали графіті у підтримку України і своєї улюбленої команди.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
На українсько-білоруському кордоні в районі Волинській області фанати футбольного клубу «Динамо» (Брест) намалювали графіті у підтримку України і своєї улюбленої команди.