У півфінальному матчі Кубка України, НСК «Олімпійський» прикрасили не тільки хороший футбол і рахунок на табло
.Відразу по закінченні матчу динамівські ультрас виконали відому пісню гурту Ляпіс Трубецкой - «Воїни світла».
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
У півфінальному матчі Кубка України, НСК «Олімпійський» прикрасили не тільки хороший футбол і рахунок на табло
.Відразу по закінченні матчу динамівські ультрас виконали відому пісню гурту Ляпіс Трубецкой - «Воїни світла».