Артем Франков: «Тепер фінал Кубка можна і на базі «Динамо» провести»

Динамо Київ 9 Травня, 07:51
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков прокоментував рішення догравати матчі чемпіонату і Кубку без глядачів.

«Рішення ФФУ за поданням МВС вражає своєю мудрістю: весь тур навколо 11 травня без глядачів (включаючи переноси матчів з чотирьох областей - про Крим ні слова, там спокійно), а заодно без глядачів провести і фінал Кубка України 15 травня «Шахтар» - «Динамо»! На радощах уточнювати місце проведення цього фіналу не стали - подумаєш, ще майже тиждень попереду... Клопотання міліції проводити матч в будні дні в робочий час «задовольняти по можливості», хе -хе. Тур від 17-18 травня - потім поговоримо. Молодіжний і юнацький чемпіонати - на хрін, кому вони потрібні!».

Матч Україна - Словаччина 8 вересня провести в Києві. Що цікаво, хлопці з виконкому ФФУ (судячи з усього, в факсному режимі, бо зібратися напряжно, багато справ на місцях) виступили одноголосно. Невже їм все настільки «пофіг» і вже хлопчики криваві в очах стоять?! Не повинно бути футболу без глядачів - тільки в крайньому випадку! Про що, про які провокації йдеться в день фіналу Кубка - агенство ОБС шумить, очко «жим-жим» або наша доблесна СБУ «нарила» якусь вражаючу інформацію про висадку десанту?!.

«Всьому, в тому числі і перестарховці, має бути межа. Те, що сталося... Тепер фінал Кубка можна і на базі «Динамо» в Кончі провести - яка різниця, якщо без глядачів. А ось зрадів би Львів, якщо б фінал тепер віддали йому! Але «Шахтар « пропонуватиме Черкаси - він все одно там вже влаштувався для матчу з «Зорею», може і з «Волинню» там зіграти - а що, місце чудове !», - пише Франков у своїй конференції на MatchDay.